Strona główna Działy Czarna lista MASZ POKOJ DO WYNAJECIA? UWAZAJ!!!!!! MASZ POKOJ DO WYNAJECIA? UWAZAJ!!!!!!

fatamorgana
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
”lilabaj” wrote:

fatamorgana wrote:

Kaczor też tak gadał, że lepszy a zwykłe chamidło z niego wyszło.[/color]

Skoro nawiazujesz do polityki to przyjmij do wiadomosci, ze dla mnie tworcy leeds.pl to jedno wielkie kolesiostwo, ktoremu zdarza sie obsadzac forumowe, moderatorskie "stolki" malo kompetentnymi osobami. Z tego z powodu jest mi trudno wybrac, do ktorej polskiej partii politycznej was porownac… 🙁 Wiadomo o co chodzi… – tyle ich jest…[/quote]

Może zrobimy tak:
Ty będziesz moderatorem wybranego działu, ale po jednej wypowiedzi w takim stylu jak dotąd nie dość, że przestaniesz nim być, to wytoczymy ci proces o obrażanie innych moderatorów, oraz o zarzucanie nam koterii a także o nieuczciwość.
Chcesz?

A co do tego…

:86f844562c wrote:

Poza tym, z czym tu pajacu wyskakujesz? Watek jest o oszustwach przez internet, a ty sobie wycieczki osobiste robisz? Moderator!!??? Aaaaa, rozumiem, probujesz wmowic internautom jaki to dojrzaly i yntelygentny jestes… Wiesz co to wiadomosc prywatna?

Daruje sobie jakiekolwiek wnioski do administracji… heh, dobre!
po ostatnich doswiadczeniach…
O co chodzi?

Chodzi o to, że jak na mój rozum, to masz jakieś zaburzenia…
Wiem doskonale co to jest wiadomość prywatna, a jeszcze lepiej wiem, że jak ktoś ze mnie próbuje zrobić idiotę, to i tak sam na niego wyjdzie- co właśnie widzę w cytacie…. 😆 😆 😆