Strona główna Działy Czarna lista MASZ POKOJ DO WYNAJECIA? UWAZAJ!!!!!! MASZ POKOJ DO WYNAJECIA? UWAZAJ!!!!!!

fatamorgana
Participant

Liluś, posłuchaj: już raz napisałem, że masz ostrzeżenie.
Nie dlatego, ze ja cię zbanuję, ale dlatego że jak każdy mam prawo zgłosić wszelkie naruszenia Regulaminu (a Ty niemal co wejście robisz wiele aby go naruszać!!![/color:1156bb9d3f]) do głównego moderatora czyli MK, a on ostatnio dokładnie 3 osobom, które się zachowywały tak jak Ty konta zablokował.
Chcesz skończyć podobnie?
Z niechęcią, ale wytrwale będę patrzył Tobie i takim jak Ty na każdy post, bo uważam, że zarazę złośliwości po prostu trzeba tępić.

Dowód?

[quote:1156bb9d3f]-Nie wyswietlila Ci sie kotku druga czesc tamtego zdania? Ojej, nic na to nie poradze. Na to, ze albo udajesz glupa, albo nim jestes, albo chcesz byc irytujacy/pretensjonalny (gratuluje, udalo Ci sie to) tez nic nie wskoram. Mojego zartobliwego tonu tez za bardzo nie skumales. Hmmmm…
Ciao bambino.

-lilabaj – kobieta (nie skojarzyles, ze moge nia byc? – znowu te Twoje ograniczone horyzonty…)

-No to czemu sie nie podzieliles tymi wiadomosciami z innymi, tu na forum tez? Chcesz byc zadufanym w sobie ciolkiem czy zadufanym w sobie ciolkiem? Nic dziwnego, ze potem sie wyzywasz na madrzejszych od siebie, tu: jednej z wielu kobiet… Boże uchowaj przed takimi mądrzejszymi kobietami- juz jedna robi tu z siebie mądrą, ale co rusz daje dowody że nie wie sama co pisze i plącze sie jej wszystko… Kaczor też tak gadał, że lepszy a zwykłe chamidło z niego wyszło.[/color:1156bb9d3f]
-szerokim lukiem bede omijac Twoje (i fatamorgany oczywicie tez) posty bo, szczerze mowiac, sa napastliwe (wiec nie sa mi zbytnio do szczescia potrzebne) i, ogolnie rzecz biorac, moga ogłupiać
Za to Twoje są wyjątkowo przyjazne i pożyteczne[/color:1156bb9d3f]… 😆 😆 😆 😆

-Wiecie kto tak sie zachowuje? – Gowniarze, wiec sie prosze nie dziwic, ze reaguje dosyc ostro…
[/quote]

Otóż to własnie! Gówniarze się tak zachowują, nadęci gówniarze…[/color:1156bb9d3f]
[quote:1156bb9d3f]V-tec napisał:
Btw. zastanawia mnie to że jak na dziewczynę jesteś wyjątkowo chamska. Z kilku postów które dotychczas napisałaś większość polega na chamstwie właśnie. I z tego powodu nie powinienem ci właściwie w ogóle odpowiadać, więc obiecuję że nie będe już zabierał głosu w dyskusjach z tobą o ile nie zmienisz tonacji
[/quote]
A jednak stało się inaczej, ale to tylko utwierdziło każdego kulturalnego człowieka w przekonaniu, ze wypowiedź V-teca odpowiada w 100% prawdzie…