Strona główna Działy Hyde Park Wykopki 2007 Wykopki 2007

#81587
fatamorgana
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
peterLDZ wrote:

bedziesz sie smial ale przez lzy.
PS. Jaroslaw Kaczynski nie jest idealem i duzo mu brakuje ,ale absolutnie to samo mozna powiedziec o aroganckim,zarozumialym,klamliwym Donaldzie

Chyba sobie sprawy nie zdajesz z paru rzeczy.
1. Podczas każdej kadencji wszystkich demokratycznych rządów ktoś śmiał się przez łzy, a biednych przybywało, inaczej niż kiedyś, gdy wszyscy byli "równi" więc i robota i wczasy i chleb były. Kiedyś nie było tylu bezdomnych, tylu żebraków, bezrobotnych, eksmitowanych, głodnych itp.
Diametralna róznica rozpoczęła się, gdy zaczęto kapitalizm wprowadzać na siłę, do nieprzygotowanych firm, fabryk i przede wszystkim ludzi.
Oprócz dobrego przyniósł on i to co niedobre słabszym i nieprzystosowanym.
2. każdy polityk musi nakłamać i naobiecywać, aby jak najlepiej wypaść przed kamerami TV oraz w kampanii. Im lepiej to robi, tym większa szanasa, że to akurat jemu uwierzą.
W tej grze jednak ostateczna ocena należy do szarych ludzi, którzy z czasem widzą, jakie efekty dany obiecywacz miał.
3. każdy kandydat mierzący wysoko, musi być naprawdę pewny siebie, bo skutki braku pewności nie dają długo czekać- każdy mógł je zobaczyć po debacie Kwacha i Kaczora.
4. w grze o najwyższe stanowiska władzy nie ma miłości, litości i współczucia. Musisz zrozumieć, ze kazdy z nich będzie przejawiał pietnowane przez Ciebie cechy. Jeśli nie będzie najsilniejszy i najpewniejszy (choćby pozorami)- przegra.
A kto chce przegrać?