Strona główna Działy Hyde Park Dziewczyny! Dziewczyny!

dafunkonline
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Chciałbym Cię widzieć mądralo, czy byś im to powiedział w oczy….
Nawet po polsku.
To coś napisał, to są stereotypy- zupełne.

To tak, jakbyś po odwiedzeniu zapadłych wioch na wschodniej ścianie Polski, powiedział to samo o Polakach…
Mają Polacy swoich Januszów i niemiłych cwaniaczków, mają i Litwini.
Ale to nie całość.
Btw, określenie "mordach wsioków" pozostawiam bez komentarza…
Można wyglądać na "wsioka", ale być prostolinijnym -i co wazniejsze- spokojnym i uczciwym człowiekiem…
Lepszy taki, niż anglosaski cwaniak z gębą wypchaną szpanerstwem i z brakiem rozumu oraz ludzkich uczuć.

fata nie poznaję cię.. 😀
czyżbyś wyciągnął wnioski z krytyki ?
obawiam się jednak, że twoja reakcja ma jednak inny charakter.. po prostu jesteś z witkiem w konflikcie… kiedy ja reprezentowałem taką postawę to przewracałeś świat do góry nogami… że przecież to atak na twoją osobę, że profanacja twego wizerunku i takie tam… przypominam sobie jak pytałem "czy powiesz w oczy kolorowym, że ich auta śmierdzą ?" i co odpowiedziałeś ?
no no fata… oportunista z ciebie ;P 😀 wykorzystałeś okazję do stworzenia nowego, lepszego siebie… ale tylko po to, żeby ugryźć witka w kostkę 😀 wyrafinowany sposób muszę przyznać..

co do witka to niestety ostatnio traci punkty i skróty myślowe w jego wykonaniu są ostatnio na najniższym poziomie..
witek proszę cię opamietaj się … daj na wstrzymanie…
może jakiś wypad nad morze..o ile pamiętam to po wyjazdach zawsze tryskałeś humorem…

fata.. czarny nie jest rasistowskim określeniem, ale faktem jest, że nie jest poprawne politycznie.. tylko, że w wykonaniu ux’a brzmi zupełnie inaczej…

jeśli chodzi o anglików to patrzę na nich przez pryzmat tych, którzy utkwili mi w pamięci pozytywnie. ale zdarzało się spotkać takich, którzy nie grzeszyli higieną czy kulturą… na szczęście nie musiałem dzielić z anglikami uroków nocy 😀
z kolei angielki są…. hmm… dosyć dziwne.. i przy tym enigmatycznym określeniu pozostanę ;]