Strona główna Działy Motoryzacja ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie samochodu

ColumbijczyK
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Natomiast co do Kolumbijczyka…
Taki parking dla nieotaxowanych pojazdów widziałem w Leeds, przy kanale, koło nowo budowanego wiaduktu na południe, przy wyjeździe na (M621) M1.
Zdaje się, że tam można je odebrać.
Nie udało mi się ustalić, kiedy zakładają tylko blokadę, kiedy dają na parking, aby móc odebrać za opłatą, a kiedy…ida na crash test…te nieotaxowane. 😯 🙄 ❓

Hmm a to ciekawe ze jest tam jakis parking, jestes pewnien ze to DVLA, powiem ci jedno ze my zbieralismy samochody z calego west yorkshire i tez kawalek north i wszystko szlo do sheffield. Ale kto wie moze ten parking jest tylko dla Leeds, w koncu to duze miasto;P Zapytam nastepnym razem z ciekawosci jak bede u nich. Jesli chodzi o system zabierania takich samochodow, to nie bede sie wymadrzal bo nie zapoznalem sie, powiem ci tylko jak to wyglada kiedy pracuje z nimi, najpierw jest naklejka pozostawiona na samochodzie, informacja o tym ze samochod nie posiada tax, tutaj nie wiem ile sie czeka zeby dostac w prezencie blokade, ale ostatnio dzien pozniej po zalozeniu blokady zabieralismy takie samochody od razu na parking w sheffield, wiec akcja byla bardzo szybka i sprawna, oczywiscie nawet przy zabieraniu samochodu jest mozliwosc zaplaty i wtedy zostawiamy, co z reszta w wielu przypadkach sie tak dzialo, czasem odbieraja zaraz po przywiezieniu na parking. Ile taki samochod stoi na parkingu? nie mam pojecia, ale tez zapytam bo mnie to zaciekawilo;P wiem tylko od jednego mezczyzny ktoremu pomoglem uruchomic samochod na parkingu ze jak odbieral swoja mazde to zaplacil 250 funtow.