Strona główna Działy Erystyka SZUKAM ELEKTRYKA SZUKAM ELEKTRYKA

7sisters
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
kunegunda wrote:

zgadzam sie
Ale przejzyj przepisy
Zobacz ogolne postanowienia H&S nastepnie sie wypowiadaj na taki temat

Wedlug tego co przytoczylem obowiazujace przepisy mowia jasno i wyraznie: kuchenke moze podlaczyc osoba ktora jest do tego kompetentna, co nie znaczy ze musi posiadac uprawnienia. H&S nie ma nic wspolengo z wymogiem uprawnien. Jezeli twierdzisz inaczej, prosze: podaj podstawe prawna – przepis, paragraf, punkt. Zwroce Ci wtedy wszystkie honory i przeprosze. Na razie jednak uwazam ze to ja mam racje.

kunegunda wrote:

Pozatym jesli jestes tak bystry 7 to odpowiedz na najprostrze z mozliwych pytan:
Czemu obwod elektryczny na kontakty jest puszczony na obwodzie zamknietym zlozonym z dwoch kabli 2.5mm.

A co to ma wspolnego z tematem? Bedziesz mi teraz probowal udowodnic ze nie znam sie na elektryce, wiec na przepisach tez nie mam prawa?