Strona główna Działy Hobby Napisy do filmów Napisy do filmów

tonieja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
slanting_eye wrote:

jezeli chodzi o filmy to place w kinie(duzzo)
a muzyka.chodze na koncerty a na takim jednym koncercie to artysta zarobi tyle co na 1000 plyt

Dobre i tyle!

Domyslam sie tez ze sciagasz z netu albumy/filmy tylko tych artystow na ktorych koncerty/projekcje chodzisz 😉

Przeciez tylko na bardzo ograniczona liczbe koncertow/filmow mozesz pojsc. Reszta tworczosci wyszla juz z kin albo nigdy nie byla grana na koncercie.

Prawda jest ze wiekszosc z moich rowiesnikow sciaga zawartosc netu na dysk i nie ma zamiaru placic nawet pensa w jakiejkolwiek postaci. Poza tym moja wypowiedz byla tylko sugestia i zdaje sobie sprawe ze szerzenie takiego podejscia to jest wojna z wiatrakami.

EDYCJA
>dodam ze wielu z tych rowiesnikow pozwala sobie na wiele innych znacznie drozszych ekstrasow,
>ktore pewnie kupuja tylko i wylacznie dlatego ze nie moga ich "sciagnac z netu" (czyt. ukrasc).
>Malo kto sie przeciez zastanawia ile zarobi pomyslodawca np. kaloszy, ile zarobi jego producent a ile dystrybutor. Trzeba kupic bo przeciez nie ukradne.
>Po prostu zbyt latwo jest przywlaszczac sobie e-produkty.

Ja sam swiety nie jestem ale staram sie odmowic sobie wiele tylko po to aby wesprzec moich ulubionych artystow.

Ponawiajac Twoje pytanie: czy ktos zna jakies wiarygodne zrodlo informacji na temat szacunkowego procentowego udzialu dystybutorow/producentow w sprzedazy DVD/CD?