Strona główna Działy Finanse 15.000 GBP rocznie – tyle zarabia przeciętny Polak mieszkają 15.000 GBP rocznie – tyle zarabia przeciętny Polak mieszkają

#69883
siedziuk
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
v-tec wrote:

Anyway stwierdzę teraz obrazoburczo tudziez świętokradczo że najwięcej najważniejszej pracy wykonują ci którzy zarabiają najmniej.
Czyli jakby to Lepton określił, wynagrodzenie jest odwrotnie proporcjonalne do pożytku jaki wynagradzana osoba przynosi. Natomiast głównym zajęciem tych z góry drabiny jest opier****nie się w pracy ale tak żeby wyglądało że coś pożytecznego robią.
Sad but true 😕

bolox, to tak jakby powiedziec ze balcerowicz sie opier…a i nic pozytecznego na gorze drabiny nie robi, gdyz wszyscy w kraju musza na niego pracowac a on stopy procentowe podniosl, przez caly miesiac tylko jedna rzecz zrobil -konferencje. Drogi V-tec , widzisz musisz zauwazyc ze jesli osoba przerzucajaca lopata ziemie ,twierdzi ze ten ktory pokazuje mu gdzie kopac nic nie robi, jest slepym kretem .Prace mozna uznac za wykonana gdy owoc tej pracy jest uzyteczny ,ktos musi poniesc konsekwencje danej grupy ludzi .

Lepton – jestes jednym z nielicznych ,analitykiem na tym forum 🙂