Strona główna Działy Hobby Granie, muzykowanie Granie, muzykowanie

Kaliko
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Prekursor wrote:

Kaliko wrote:

Nie odpowiadaj na moje posty jak jesteś tak zawiedziony po co wogóle marnujesz swój cenny czas na komentarze

Ja chcialem wyrazic tylko wlasne spostrzezenie.Jesli czujesz sie uderzona toporem to wiec ,ze moim celem nie bylo i nie jest terroryzowanie nikogo i w tym takze Ciebie.Spodziewalem sie,ze zripostujesz tak mocno ,ze bede musial polozyc sie spac.Tak czy owak mam nadzieje,ze moje klujace posty nie beda tak mocno klujace.[/quote]

W takim razie przepraszam jeśli i Ja utworzyłam dziwną atmosfere, ale jakoś jestem zasmucona i brak kontaktu niewerbalnego, jest dla mnie bardzo dużym utrudnieniem w odczytywaniu intencji. Dlaczego wiedźma ? Spotkaj się ze mną w cztery oczka, a Ci pokaże dlaczego….nie lubię ripostować w taki sposób wole buźką w buźkę. Odczytuje wiele postów z wielkim ładunkiem wrogości i jakiegoś złego przekazu, a ja tak ani nie chcę ani nie potrafię. Jestem zje…cie pokojowo nastawioną osobą. I owszem sprawiłeś mi przykrość ale przeżyje i wyliże się z tych ran na duchowości swej. 😛 😉

Ps wiolettka chyba nie czuje się najlepiej ostnio tak słyszałam w tv