Strona główna Działy Hyde Park Polska czy Anglia – dom czy emigracja Polska czy Anglia – dom czy emigracja

dafunkonline
Participant

a ja tam gdzie ona i ono 😀
i dlatego wracam..

ludzie zawsze tęsknią do miejsca, które uważają za dom, za przystań do której mogą powrócić… taki psychiczny komfort – to jest miejsce, do którego mozna przywieźć wszelkie pamiatki i wspomnienia z podróży… miejsce, którego przytulność i charakter przypomina miejsce przy matczynej piersi…
strasznie lubię podróżować, zwiedziłem trochę, ale jednak tęskniłem za domem za ukochaną… nie wiem czy ktoś z was miał takie doświadczenie, ale ja przeżyłem w czasie podróży do azji psychiczne i cielesne cierpienie z tęsknoty… to było straszne, nikomu tego nie życzę.. ciało odmawia posłuszeństwa… wyrywa się i chce oderwać się od duszy , ogarniętej przez mrok tęsknoty, ciało nie daje sobie rady i próbuje różnych sztuczek; goraczki, drgawek, skurczy… niesamowite… a do tego jeszcze nie możesz spróbować kontroli nad ciałem bo w myślach odtwarzasz obrazy z miejsca za którym tęsknisz i wiesz, że nie możesz tam być teraz i wizualizujesz sobie miejsce bądź osobę, żeby poczuć się lepiej, ale to jest złudne i chwilowe, myslisz o ukochanej. czujesz się troszkę lepiej, ale zaraz sobie uświadamiasz, ze jej tu nie ma i znowu dó i ogólnie jeden wielki chaos…

ufff…