Strona główna Działy Hyde Park Znowu NTL… Znowu NTL…

HardcoR
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
GAWEL wrote:

mysle o zmianie moze SKY….co o tym myslicie jakies uwagi 💡

Jako że moja żona pracuje dla Sky to przedstawiam wklejam kilka Jej spostrzeżeń na temat brodbandu ze Sky:

[i:520beb6645]Trzymaj sie od Sky’a jak najdalej, Pracuje dla nich to wiem jak to wygląda – najpierw Ci powiedzą ze super, jest nowa promocja,potem ze nie obejmuje twojego zasięgu i możesz mieć na 12 miesięcy za pełną cenę ale może sie skusisz jeszcze na abonament tel w którym są rozmowy za free co potem okazuje sie inaczej bo tylko niektóre,na koniec sie spytają czy masz bt land line aktywna jak nie to najpierw musisz ja aktywować(extra 11pound miesięcznie) i jak będziesz szczęściarzem to po jakieś 8 tyg będziesz miał broadband, ale płacić będziesz od momentu wyrażenia chęci posiadania i jeśli myślisz ze pieniądze szybko odzyskasz to jesteś optymista. Pracuje dla nich dosyć długo i nie podłączyłam Sky’a mimo ze mam ulgi. Jeżeli ktoś ma inne doświadczania to jest w nielicznej grupce szczęściarzy z którymi jeszcze nie miałam okazji porozmawiać.
Jak chcesz to tutaj są opinie zadowolonych klientów Sky 😕 : http://www.weeklygripe.co.uk/a210.asp, my mamy takich complaints tysiące dziennie.
ale to tylko moje skromne zdanie 😀 [/i:520beb6645]