Strona główna Działy Hobby WiFI WiFI

kdssi648
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
KrzysiekzSiedlec wrote:

Witam. W niedzielé rozmawialem z ziomkiem który radosnym tonem oswiadczl ze w Leeds jest ogólnodostépne WIFI i wystarczy tylko karta do odbioru WiFi i juz smigamy na necie 😀 za darmo0che. Postanowilem to sprawdzic , pozyczylem kompa od kolezanki i wlaczylem WiFi na jej laptopie iiiiiiiii nic…. nie wykry pomimo ze mieszkam blisko centrum 😥 Wiec jak to jest z tym WiFi w Leeds jest czy niema a jak jest to jak sie zalogowac czy inaczej piszac podlaczyc? Jestem tym osobiscie zainteresowany .Za wszelkie info na ten temat dziekuje z gory.. 🙂

w LEEDS istnieje internet poprzez wifi ale jest on platny
oplaca sie tylko osobom ktore nie korzystaja z internetu wiecej jak 2h dziennie bo oplata abonamentowa wynosi ok 30 funtow mies i jest to przydzial godzin [miesieczny]

Ja korzystam duzo wiecej czasami wiec zrezygnowalem z tej opcji. BT ja oferuje jak i wiele innych firm.
tutaj masz link:
http://www.btopenzone.com/