Strona główna Działy Praca Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds? Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds?

maltesers
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Sądziłem, że niektórzy zrozumieli po prawie trzech latach bycia w Unii, że język trzeba znać jak się wyjeżdża za granicę mieszkać i pracować…
We wszystkich agencjach podkreślają, że z biegiem czasu wymagania językowe wzrosły i Anglicymając w kim wybierać wybierają najpierw ludzi ze znajomością angielskiego.
Mimo tego widać, że nadal przyjeżdżają ludzie bez języka!
Czy wam się wydaje, że pozostając dłużej, poza pracą się wam ten język na nic nie przyda?
Co chwila słyszę, że ktoś prosi kogoś drugiego żeby z nim pójść do miasta, do banku czy urzędu, bo nie zna języka!
Sami sobie niektórzy piszecie niepotrzebne kłopoty w scenariuszu ludzie.
😕 🙁
Uczcie się języka, jak nie przed wyjazdem, to przynajmniej od początku pobytu w Anglii. Chcecie być traktowani jak niemowy?
Śmiejecie się z "ciapatych", a tymczasem wielu z Polaków robi to samo co oni- nie uczą się języka i nie próbują asymilować z miejscowymi (do tego właśnie język jest niezbędny przecież…).
Uczcie się ludzie- taka rada. Przecież jest gdzie i jest jak.

Pozdrawiam.

Wiesz bardzo ciekawe to co piszesz:) tez mam takie zdanie, bez jezyka ani rusz! Tylko wiesz w trakcie nauki chciałabym tez podjąć jakas prace, bo przeciez za ta nauke trzeba jakos płacic nie?
Po za tym jesli wiesz gdzie mogę sie skutecznie naukczyc jezyka angielskiego ale nie za 180-200 funtów tygodniowo to bardzo Cie prosze o podpowiedz. Zalezy mi na nauce od zaraz , a nie od wrzesnia jak mi proponowano. Jesli tak jak piszesz jest tyle miejsc gdzie mozna sie uczyc jezyka angielskiego to zdrac gdzie to jest??????
Biore pod uwage Leeds, Shipley i Bradford.
Aha tylko nie pisz mi o college w Bradford,Shipley czy Leeds bo tam na nauke czeka sie baaaaardzo dlugo:)
Wiem ze jezyk to podstawa!
Pozdrawiam