Strona główna Działy Finanse kredyt? kredyt?

7sisters
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Nie wiem jak to jest, ale po raz kolejny muszę zwrócić uwagę 7sisters w temacie "Samochody".
Jest oczywistą nieprawdą to co napisałeś.
Ja robię więcej niż owe 15000 mil rocznie i mam samochód nie za drogo kupiony (1,5 roku temu), nie za duzo wart obecnie, a jedyne co przy nim robię, to roczny serwis plus drobne, z czasem zużywające się rzeczy. Powinieneś wiedzieć, że auta tańsze (starsze) też dzielą się na te lepsze i gorsze.
Te lepsze nie dość że służą długo, to na pewno nie trzeba wykładać na nie kilku tysięcy, nie mówiąc o kilkunastu! Czasami wystarczy nawet 1000-1500- 2000 Ł.
Trzeba jedynie (lub aż) wiedzieć co, gdzie i jak kupować, żeby nie dać zarobić spryciarzom i żeby nie kupić jakiegoś wadliwego grata.
Także bez przesady. Zapomniałeś 7s że tu auta używane tańsze niż w innych krajach? 😉
No i zapomniałes o swoich własnych słowach w postach u Mediatora.
Że starsze auta niemieckie są niezawodne i bardzo dobrze się sprawują.

Fata, zeby stare auto, chocby najlepsze, jezdzilo trzeba je serwisowac, serwisowac i jeszcze raz serwisowac. Kiedy nie masz na to czasu i miejsca musisz sie liczyc z niespodzianka. W aucie o przebiegu powyzej 100 tysiecy mil moze sie zepsuc praktycznie wszystko w dowolnym momencie. 'Zuzywajace sie rzeczy’ to w starym aucie oprocz klockow i filtrow rowniez tarcze, tlumiki, uszczelki silnika i skrzyni biegow, zawieszenie, pasek rozrzadu, przewody zaplonowe i jeszcze kupe innych rzeczy. Wiem, bo tez mam (drugie auto).

Nie jestem w stanie dojechac rano do pracy autobusem a w pracy tez czesto potrzebuje auta. Musze miec je sprawne i gotowe do jazdy w kazdej chwili, poza przegladem raz-dwa razy w roku. Jedym rozwiazaniem bylo kupienie auta w miare nowego z niskim przebiegiem i w dobrym stanie, za co niestety trzeba zaplacic wiecej niz £750.