Strona główna Działy Wieści z Polskiego Centrum UWAGA! Do wszystkich forumowiczów! WOŚP nadchodzi… UWAGA! Do wszystkich forumowiczów! WOŚP nadchodzi…

Mediator
Członek

Dawno mnie nie bylo :)))

I nie byloby mnie w ogole, gdyby nie ta strona i ludzie, ktorzy ja tworza lub skupieni wokol niej wspieraja ja i kreuja. Nie musze wskazywac imion, bo wszyscy je znaja. Nie mam watpliwosci, ze leeds.pl to moze byc i chyba jest jadro kondensacji ciekawych inicjatyw i pomyslow, ktore daja szanse na integracje w najlepszym tego slowa znaczeniu, niekoniecznie pod egida kierownikow osrodkow.

A wracajac jeszcze na chwilke do niedzielnego wieczoru….. Niejeden sloneczny i piekny usmiech bedzie czescia moich wspomnien. I do nauki jezyka jakos tak mi sie nagle zrobilo pilno :)))) Polskie Kobiety – komu sie rownac z Wami…. a kto by twierdzil inaczej, niech podniesie te rekawice :)) Bardzo dziekuje za cieplo, ktore wnioslyscie do tego wieczoru, bezpretensjonalne piekno i spontanicznosc, a przy tym praktyczne wsparcie i pomoc. Ze swojej strony – pieknie dziekuje, a co tego wieczoru powiedzialem, jak najbardziej potwierdzam