Strona główna Działy Wieści z Polskiego Centrum UWAGA! Do wszystkich forumowiczów! WOŚP nadchodzi… UWAGA! Do wszystkich forumowiczów! WOŚP nadchodzi…

Mediator
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Prekursor wrote:

Wlasnie sobie przypominam ,ze Mediator,Kmycic i dafunkonline ciagle cos tam majstrowali w tej kuchni. Szkoda ,ze nie rzucilem okiem co.Pewnie jaki suflet z sarniny nadziewany podgrzybkami w sosie truflowym.Pozatym tak rzadko stamtad wychodzili hmm…cos tam musialo byc interesujacego! 8) Ciekawe co? 🙄

Prekursorze, ktos wspominal, ze moze wpadnie do kuchni specjalista od sufletow w sosie truflowym i pokaze nam prawdziwy artyzm 🙂 Nie trafil do nas i stad plebejskosc naszego menu. Co nie dotyczy jednakze salatek i ciast – to juz domena naszych Pan. Ale tak na przyklad – sarnine wolisz ustrzelona czy z maski? :)))

Piszesz, ze sie nie ujawniles. Ciesze sie, ze nie wszyscy sie tak bali zamachow i moglem dowiedziec sie, z kim rozmawiam 🙂 Rozmawiajac z Toba nie wiedzialem, ze rozmawiam z Toba ale czy to cos zmienia? Dla mnie nic.

Malgon, Dafunkonline jest ciagle dla mnie odkryciem tego wieczoru. Rzeczywiscie prawie nikt go nie "zidentyfikowal", a czlowiek naprawde ciekawy, skromny i tylko to jego szklane oko – znalazce prosimy o zwrot :)))

Ktokolwiek zostal obdarowany bigosem – sugeruje tuning dodatkowa porcja jakiegos miesiwa (tylko nie sarna :)) i slodkiej kapusty – to koniecznie. Grzybkow tez tam nie ma. Sliwki suszonej i czerwonego wina takze. Nastepnym razem….. tylko czy bede mial okazje nastepnym razem…. nastepnym razem bedzie lepiej.

Mnie zreszta bardziej niz kuchenne potkniecia wlasne (bo to mozna latwo poprawic) niepokoja sygnaly Fatamorgany o oczywistej niecheci szefa osrodka polskiego. Osobiscie uwazam, ze nie mozna zmienic wszystkiego ale mozna zmienic kazdego. Nie, zeby byl inny niz jest. Zmienic go na kogos innego. Dla mnie to oburzajace i jestem zdumiony, ze takie sytuacje mialy w ogole miejsce.

Na marginesie tej ostatniej uwagi…. patrzac na Polakow wychodzacych z piwkiem z klubu (niektorzy z nich przycodzili do nas ale trzymali sie z boku i tylko taksowali wzrokiem (lewa strona sali), nie moglem oprzec sie wrazeniu, ze my to inni Polacy a oni to inni, jakby ciut lepsi. Ale moze jestem odosobniony w tym odczuciu i przewrazliwiony.

Dafunkonline – Kmycicowi nie dodalem i nie podkolorowalem – po prostu nie opisalem jego wad, w zwiazku z czym wizerunek wyszedl propagandowy 🙂

A Pani Irenka – ja nie pamietalem jej imienia. Aniol dobroci i rzeczywiscie naleza jej sie uklony i serdeczne podziekowania. Tylko cos mi sie wydaje, ze osrodek polski nie przepada za leeds.pl i nawet jesli jego szef przeglada ten watek, nie powie o naszej wdziecznosci Pani Irence.

Chyba czas skonczyc tego posta, bo ludzie pozasypiaja :))