hammer18
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
dafunkonline wrote:

hammer18 wrote:

to co ty wymagasz???? ze bedzie na czas?? ile placisz tyle wymagaj !trzeba bylo w takse wsiasc

to był tylko sarkazm… nie zrozumiałeś ? [/quote]
to raczej nie zrozumiales ,pocztaj swoje pierwsz posty w tym temacie i doczytaj moj bedziesz wiedzial do czego pilem,napisze ci jak w biegu nie zrozumiales to teraz nie zrozumiesz,pije do twojego podejscia ile placisz tyle wymagasza(tanie warzywa buhahah i mp3 (z pirackimi nagraniami)buhaha teraz rozumiesz???

ty piszesz o konsekwencjach ?
ty ?
jeszcze mi napisz, ze nigdy nie ściągnąłeś albo nie obejrzałeś pirackiej kopii filmu, nigdy nie miałeś w ręku ani na komputerze pirackiego systemu operacyjnego i nigdy w życiu nie korzystałeś z nielegalnego lub nielegalnie scrackowanego oprogramowania…

i ty mi piszesz o konsekwencjach …
połowa ludzi na forum słucha mp3 ściągniętych nielegalnie… a ty mi o konsekwencjach i odpowiedzialnosci piszesz ???
buhahahahahahahahahahahhaaaaa no czegoś takiego to się nie spodziewałem… hipokryzja w czystym wydaniu !
można z tego zrobić etalon ;D[/quote]

aha to mam rozumiec ze jezeli jakas firma ,p[rzwoznik itp nie wywiaze sie z umowy to jest ok?? ty nie no to super!!to przyklad myslenia mamy niezly!!!!brawo

faktycznie temat sie ciagnie bez sensu!!!!