dafunkonline
Participant

to w takim razie proszę wpisać na czarną listę przewoźnika First…
czekałem 40 minut na ten cholerny autobus a zapłaciłem 2,30 funta za bilet…

co mnie interesuje że były korki ?
co mnie obchodzi, ze karetka musiała przejechać ?
mam gdzieś, że ślisko było i kierowcy musieli uważać, a przez to znacznie zwolnić…

jesli będziemy iść tym tokiem rozumowania to hulaj dusza, można wpisywac tu byle kogo…
jeszcze proszę uwzględnić taką a taką agencję pracy, bo nie załtwili mi roboty, albo, że wydzwaniają na 2 godziny przed robotą, że mam być w siedzibie …
może też kina wpiszemy : nie podobał mi się film taki a taki, prosze uważać na to kino bo to oszuści… biorą pieniądze,m a potem człowiek musi siedzieć w ciemności i słuchać jak ktoś chrupie popcorn, a na dodtaek fil okazuje się zwykłą szmirą…
może też tesco podamy… kupuje się ładnie zawinięte (jak cukierki) paróweczki, a co się dostaje ? zmielone wymiona cuchnące jak nie wiadomo co ..
albo kiosk na Vicar Lane, kupiłem gazetę i wiecie co ? nie było w niej żadnej fajnej wiadomości… a na domiar złego dwie strony to były nekrologi..
co by tu jeszcze wpisać.. tę piekarnię na rogu.. wszedłem zobaczyłem fajne ciastko, ale jak spróbowałem to o mało co nie zwymiotowałem na kierowcę autobusu (tego który się spóźnił.. o tak.. tego kierwocę to pod sąd trzeba !)

i w ogóle niech będzie ten świat perfekcyjny… niech wszyscy mają piękne święta, niech dzieci i ciężarne matki nie giną w etiopii, sudanie i sri lance, niech mężowie nie biją swoich żon a pasażerowie,którzy oczekują na spóźniony lot czekają na niego następne 12 godzin, tylko, że w wygodnych fotelach, oglądając na 40-calowej plazmie 3 część przygód Jack’a Sparrow’a