Strona główna Działy Finanse mam prozbe do wszystkich.. mam prozbe do wszystkich..

v-tec
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Majte wrote:

sluchaj, jesli Was nie stac na dziecko, to nie powinniscie go miec wg mnie.
i nie dlatego ze jestem chamska, czy zazdrosna o benefity, ale dlatego ze gospodarka uk przedzie cienko i raczej predzej niz pozniej poprostu nie wyrobia sie z kasa, a co beda ciac to opieka spoleczna i zdrowotna ( patrz sytuacja NHS) wiec jesli wiecie ze przy dziecku zabraknie kasy, powinniscie byli wg mnie odlozyc to na pozniej, moze jak bedziecie miec ioboja dobre place i dacie rade bez pomocy.
a wogole to nie rozumiem troche ludzi co chca miec tutaj dzieci a maja taki sobie angielski, co bedzie jesli musisz zadzwonic po karetke co ci sie dziecko duzi, dlawi czy goraczkuje i nie potrafisz wytlumaczyc sytuacji albo powiedziec jak maja dojechac
i podkresle nie krytykuje, ale korzystam z wolnosci slowa i mowie co o tym uwazam

Majte jesteś jeszcze młoda więc nie masz pojęcia i poza tym nie pal tyle tych liści to nie będziesz takich bzdur wypisywać. Każdy ma prawo do dzieci, niezależnie od tego czy zna taki albo siaki język czy nie albo czy go 'stać’ (dziecko to nie samochód)

Pomoc finansowa jest po to żeby z niej korzystać a to czy wywoła to bankructwo NHS czy czegokolwiek to już nie jest nasza sprawa ale polityków których po to wybieramy i płacimy im ciężką kasę żeby się tym kłopotali. Jak nie mają pieniędzy to mogą zmniejszyć benefity i po krzyku ale wtedy ucierpią po kolei sklepy, warehousy, transport i fabryki bo przecież te pieniądze z benefitów nie znikają w czarnej dziurze ale są wydawane na zakupy i przez to wracają do gospodarki.
Polacy którzy dziubią funciki i wysyłają je do Polski są dla brytyjskiej gospodarki w większym stopniu bezużyteczni bo tylko wysysają pieniądze z obiegu a prawie nic nie wydają.