Strona główna Działy Finanse Umowa podpisana a o ratyfikacji ani slychu!!! Umowa podpisana a o ratyfikacji ani slychu!!!

Mediator
Członek

Musialbym zabrac ze soba Malgon, bo ja mowic prawidlowy po angielski no ja robic ciagle maly blad a czesta 😆 . Pieprzyc taki fach – bez aplikacji jestem nikim. Dopiero ostatnio rusza sie cos w sprawie zawodu doradcy prawnego. Troche smiesznie – skonczyc prawo i moc tylko pisac podania. Jesli chodzi o ratyfikacje, to w dobrym tonie dyplomatycznym jest powiadomic strone umowy miedzynarodowej o jej ratyfikowaniu. To powinno mobilizowac druga strone do uczynienia tego samego, by uniknac sytuacji robieznosci w terminach ratyfikacji. Taki misiu jak ja to sobie moze 😆 . Tak powanie – wszystko powinno byc wiadome pod koniec listopada, moze na poczatku grudnia. Zarowno w sprawie ratyfikacji jak i w rownie waznej sprawie – mozliwosci odliczenia skladek zdrowotnych i 30% diety za kazdy dzien zamiast 30 diet dziennych. Trzymam kciuki nie tylko za siebie. A pamietasz jak pisalem o dwoch tysiacach do zaplacenia? Niedokladny bylem. Wychodzi ponad dwa tysiace dwiescie funtow. Chyba ze wlasnie cos sie jeszcze zmieni. Zobaczymy. Pozdrowienia