Strona główna Działy Hyde Park poznam chlopaka poznam chlopaka

Asix
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Mediator wrote:

Asix wrote:

Dzieki za wszystkie odpowiedzi- oczywiscie nie szukam kogos takiego bo go mam. W zasadzie spelnia wszystkie podane warunki, z wyjatkiem punktu pierwszego, a uzycie pojecia ”dupa” bylo celowe i przeciez w cudzyslowiu pisane 🙂 To tak w zwiazku z poczuciem homuru. 🙂
Jeszcze raz dzieki za posty – posluza mi one do fragmentu mojej psedo-ksiazki (kompilacji roznych form) 🙂

PS. Asik tak naprawde szuka przyjaciol. Troche czuje sie osamotniony.

Asiku – bo nie chce ryzykowac zarzucenia poprawnej odmiany w konfrontacji z Polonista – Mediator jest czlowiekiem, ktory ma duze poczucie humoru ale Twoj zart go nie rozsmieszyl "jakos" 😆 . Jako czlowiek majacy w zyciorysie sporo farby drukarskiej Mediator niesmialo sugeruje, ze pozyskiwanie w ten sposob materialow do "fragmentow mojej pseudo-ksiazki" czy w ogole do jakiejkolwiek publikacji – zwlaszcza, jesli ma to byc kompilacja czyli zlozenie elementow w wieksza calosc, jakos mu sie nie rymuje ze slowem etyka. Mediator na wszelki wypadek zastrzega sobie prawo odmowy uzycia jego postu i jego pseudonimu w takiej kompilacji, wyrazajac przy tym – w drodze wyjatku – zgode na ich publikacje po uplywie 50 lat od smierci Mediatora 😆 Mediator zaznacza, ze zdaje sobie sprawe z tego, iz istnieje cos takiego jak granice dozwolonego cytatu, jednakze w przypadku zastosowania tej formuly Mediator domaga sie zachowania oryginalnej formy i ukladu swoich tekstow, podania jego pseudonimu oraz adresu strony leeds. pl oraz daty ich zamieszczenia.

Asiku, napisalas, ze szukasz chlopaka. Z gory wygladalo to na taka sobie zgrywke i wiekszosc z nas zareagowala w takim tonie i stylu. Ale z tej charakterystyki "poszukiwanego" wynikalo dla mnie, ze cenisz szczerosc i jej szukasz. Poszukujac materialow do swojej ksiazki w taki sposob nie manifestujesz jej jednak jako cechy wlasnej. 😆 😆 😆 . No ale w koncu najwazniejsze, ze masz tego "chlopaka" i ze to jego zalety opisalas. W zwiazku z tym ja jednak widzialbym siebie jako ewentualnego kandydata na jego przyjaciela. Pozdrawiam wszystkich wspolautorow przyszlej pseudo-ksiazki 😆 :lol:[/quote]

Nie zamierzam uzywac Waszych cytatow, chociaz nie sadze, aby podlegaly pod prawo autoskie (akurat z tego nieciekawego zagadnienia mialam zaledwie dostateczny, nie jestem wiec pewna). Niestey moja wizja zmienia sie z dnia na dzien – w zaleznosci od zmeczenia popracowego i kondycji mojego monitora, ktory ostatnio – pozwole sobie uzyc szakradnego sformulowania, ktore pewne wzburzy opinie forumowa – daje dupy. Z mojego dziela moze nic nie wyjsc. 🙂
Moje gg – 469 78 43