Strona główna Działy Hyde Park Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo

Mediator
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
girkit wrote:

podwójny ;] przerost formy nad trescia panie Mediatorze 🙄 /quote]

Panie Qirkit, nie mam wyboru i musze tym razem calkowicie sie z Panem zgodzic. Jest to rzeczywiscie co najmniej podwojny przerost formy nad trescia. Forma, jakiej staram sie trzymac zachowujac standardy dobrego obyczaju w ogole i w dyskusji tym bardziej, nawet totalnie pusta i tak goruje co najmniej podwojnie nad trescia, z ktorej Pan czyni swoj symbol i manifest. Ale jedno Pan osiagnal. Nie jestem w stanie pisac o kuchni ani przytaczac przepisow na potrawy, bo widok kopanej starszej kobiety odbiera mi apetyt. Moze tolerowalbym ten Panski gif lepiej, gdyby na krzesle siedzial Pan osobiscie manifestujac swoja indywidualnosc i wolnosc a osonik w marynarce zamanifestowalby swoja w sposob, w jaki robi to na panskim ruchomym obrazku. Poza tym, jak Pan sobie przypomina, ja Pana grzecznie prosilem i bardzo to podkreslalem. Potrafie prosic grzecznie i preferuje te metode. Ale zdziwilby sie Pan, jak latwo adaptuje sie do metod koniecznych, gdy mam do czynienia z kims, kto do slowa "prosba" potrzebuje tlumacza. Panu sie zdaje, ze Pan w ten sposob cos wygrywa. A ja mysle, ze Pan wygrywa maly obrazek, przegrywajac przy okazje siebie w oczach tych, ktorym Pan usilnie pcha go przed oczy.

To doswiadczenie jest dla mnie wystarczajacym powodem, by nie nekac Pana w przyszlosci moimi udzialem w dyskusji z Panem, wobec czego panskie posty bede po prostu omijal.