Strona główna Działy Hyde Park Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo

Mediator
Członek

V-tec przyblizyl mi Qirkita ale sam Qirkit oddalil mnie od siebie, co mu pewnie zwisa, bo chce byc wolny. Ale skoro juz Qirkit wszedl w retoryczny spor, to ja na to jak na pore roku porzedzajaca jesien – Qirkit, jesli to jest jakikolwiek Twoj symbol i sam przekonujesz, by tak go wlasnie traktowac, to ja podaze sladem Twojej woli unikajac przy okazji oskarzenia o zbyt pochopne oceny. Innymi slowy bez wzgledu na Twoj poziom intelektualny i wszelakie walory pozwole sobie identyfikowac Ciebie z tymze symbolem, ktorego tak bronisz. To sie nazywa petla retoryczna – w tym przypadku tak dziecinie latwa, ze az czuje sie zawiedziony. A jesli ty uwazasz te scenke za dowcipna, to juz nie jest temat na moja specjalnosc zawodowa. Na koniec moge dodac tylko, ze zal mi ludzi, ktorzy swoja wolnosc pojmuja to tak, jak trafnie okreslila w swoim poscie Marta. Nei obchodza ich widac uczucia ani odczucia innych. Moze tak nie jest ale sam starasz sie dac asumpt do takiego wlasnie myslenia.

Moj nastepny post bedzie juz kulinarny ale nie chce go mieszac z powyzszym akapitem, bo cenie smak dobry…