Strona główna Działy Hyde Park Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo Polacy w Leeds od kuchni -co i jak gotujemy, co sie zmienilo

jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Malgon wrote:

jackyl wrote:

niezla polewka (tak zeby do tematow kulinarnych nawiazac, moze byc babuni) tu nastapila.. ze az se przyfatamorganie, twierdzac, iz wcale mnie postawy przeroznych osob nie zaskoczyly, dokladnie tego typu wypowiedzi sie spodziewalem. "Brawo!" ;PP

tez bym giercia za kretyna nie wzial.. no, ale znam zią’ma.. ;))

:decccfa40d wrote:

PS. A tak w ogole to chyba zeszlismy na zle tory. Ja bym chcial ze wszystkich tych wypowiedzi podjac temat prawie Question dojscia do ORGAZMU przez Marte podczas jedzenia ziemniaczkow z koperkiem. Jestem ciekawy czy ktos moze doszedl do orgazmu podczas jedzenia jakiejs potrawy i jezeli tak to jakiej… no i jeszcze jak by nazwac ten orgazm… przelykowy a moze brzuszny???

a moze w zaleznosci od posilku, sniadaniowy, lunchowy, soupowy.. :D[/quote]

ja proponuje nazewnictwo od potraw jakie sie spozylo
czyli koperkowy, ziemniaczany, pomidorowy, jajeczny … ;)[/quote]

golabkowy, flaczany, kielbasiany, sledziowy.. a to troche pojechalo ryba.. 😉