Strona główna Działy Hyde Park jaki stacjonarny, jaki komorkowy – zegnaj O2! jaki stacjonarny, jaki komorkowy – zegnaj O2!

Mediator
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
ayanami-rei wrote:

a ja myślałam, że na mężczyzn można liczyć…

I dobrze myslalas, a twoj komentarz jest nietrafiony. Dlaczego nie posypaly sie odpowiedzi po twoim pytaniu? Poniewaz ja zadalem je na wstepie watku i posypaly sie odpowiedzi. Wystarczylo je dokladnie przyczytac. V-tek podal trzy mozliwe opcje. Twoj Tata moze bez zakladania tel stacjonarnego aktywowac opcje INTERNATIONAL w O2. Sms o takiej tresci trzeba wyslac na numer podany w tym watku – poczytaj, znajdziesz. Tylko zanim Tata wysle tego smsa niech upewni sie, ze doladowal karte, bo za sms zostanie skasowany na £5. Aktywacja opsji international nastapi prawdopodobnie na drugi dzien ale moze to potrwac do 48 godzin. Koszt po aktywacji – y pensow za minute. To nie jest najgorzej, dopoki nie skorzysta z inych opcji – jak zalozenie stacjonarnego lub skorzystanie z innych porad na tym watku. Ja poszedlem za radami V-teca. Zakladam wlasnie stacjonarny a niezaleznie od tego aktywowalem INTERNATIONAL w O2. Naprawde sugeruje Ci dokladne czytanie watkow, zeby mezczyzni, na ktorych mozesz liczyc, nie pomysleli o Tobie, ze czytac Ci sie nie chcialo. Pozdrawiam. Mezczyzna