Strona główna Działy Hyde Park Impreza w NU Impreza w NU

SAMIRAHINI
Członek

niestety smutna to prawda, ale jakze faktyczne sa slowa odnoszace sie do niezbyt okazalego proflu wizualnego (ach mniejsza z tym, w koncu nie szata…)ale i mentalnego naszych rodakow. gdy tylko zdarzy mi sie korzystac z komunikacji publicznej, niemal zawsze spotykam sie z miernych lotow komentarzami.los a rczej przodkowie nie obdarowali mnie slowianska uroda, zatem czesto jestem "paki", hinduska, "ciapata" a nawet cyganka. bynamniej, nie mam nikomu tego za zle o ile nie sa to chamskie komentarze.coz niestety raz padlam ofiara wyjatkowo zenujacej wypowiedzi.siedzaca niedaleko mnie maloletnia polska lafirynda (nie da sie niestety uzyc innego okreslenia, wiec przepraszam co delikatniejszych forumowiczow), rzucila:zobacz na ta brudaske, jak je lapami!w gwoli uzupelnienia dodam, ze ani moje odzienie, ani stan mej szaty skornej nie nosily sladow zabrudzenia jakowegos.pozostawilam to bez komentarza, szkoda slow.
sa tez tego i plusy (urody dosc nieslowianskiej:) }.FATAMORGANA:)
w zeszla niedziele slyszalam rozmowe grupki lysoli, ktorzy zasiedli obok mnie na bus st. o tym kogo teraz 'wyrywaja’, na jakiego polaczka poluja (przyjechal akurat national express z liverpoolu).niestety proceder rozkwita.pozdrawiam
😛