Strona główna Działy Hyde Park w gruncie rzeczy to nawet zabawne w gruncie rzeczy to nawet zabawne

Kicia22
Participant

Chyba nie zostalam wlasciwie zrozumiana.Po prostu nie podoba mi sie,jak rodacy przyjezdzaja kompletnie nieprzygotowani,przez co robia siare nam wszystkim.Oczywiscie,ze wazne jest,kim sie jest i co sie soba reprezentuje.moj chlopak np.nie musial sie w ogole wysilac,aby znalezc prace.Wystarczyla mila aparycja i rzeczowa rozmowa.I to nie tylko raz.Za kazdym razem dostawal prace z miejsca.nie sadze,ze to kwestia szczescia.Przyjechalismy do Leeds,zeby rozpoczac nowe zycie i dlatego nie chcemy byc traktowani jako obywatele drugiej kategorii.Prawda jest taka,ze Angole maja nas-Polakow za gorszych.Z zalozenia.Wierzcie mi,dobrze poznalam juz ta nacje.I nie mowie,ze przez cale zycie bede sie starac,aby Angolom sie przypodobac.chodzi tylko i wylacznie o szacunek.Napotykam w swojej pracy wielu Polakow i wiem,jak podchodza do nich Anglicy.Nie twierdze,ze do mnie inaczej,Ale przynajmniej nie rozpoznaja mnie po akcencie tudziez ubiorze.Ciekawa jestem,czy znajdzie sie ktos taki,kto ma podobne poglady.Pozdrawiam