Strona główna Działy Prawo NARESZCIE! Policja podjęła współpracę… NARESZCIE! Policja podjęła współpracę…

fatamorgana
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
SpokoBoyxxx:) wrote:

Napewno w niesmak to roznym kretaczom juz slychac glosy ze jestes konfident bo policja…dzis wyrazalem swoja opinie pewnej osobie mowilem aby uwazala i nazwala cie konfidentem trzymaj sie Fatamorgana ja jestem ztoba i w slysznej sprawie takze masz moje poparcie.Pozdro

Bo Policja??? Ja jedynie przekażę wiadomość /zgłoszenie po angielsku jeśli zadzwoni ktoś, kto nie zna języka
Policji obawiają się ludzie o nieczystym sumieniu, szwindelki, cwaniaki i inne męty spod ciemnej gwiazdy. Dlaczego ja się ich nigdy nie boję?
Prawda jest taka, że tu się można uczciwie dorobić, to jest kraj wielkich możliwości, więc niech się wreszcie wezmą do uczciwej roboty jak chcą szybciej zarobić kasę, zamiast oszukiwać, wyłudzać i kraść…
Jak chcą całe życie cwaniaczyć, proszę bardzo:,niech oszukują Araba, Żyda czy Pakistana a najlepiej Cygana 😀 😆
Ale niech nie robią świństw własnym rodakom, jeszcze pewnie potem mówiąc jacy to Polacy są niezgrani i niezjednoczeni…