Strona główna Działy Hyde Park Powspominajcie.. Powspominajcie..

gonia
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
ela1981 wrote:

Ja tez wspominam to z usmiechem, moze dlatego, ze grunt wczesniej przygotowl maz, wiec obylo sie bez problemow. On sam tez nie narzeka, kontrakt podpisal przed wylotem w Polsce, wiec wszystko bylo wiadome. Moim zdaniem wszyscy, ktorzy tu przyjechali nieprzygotowani do zycia i pracy (brak zaplecza finansowego, zalatwionej pracy i lokum, przede wszystkim bez jezyka ) moga narzekac. Ale czy nie sa sami temu winni………..

a tu sie z Toba nie zgodze….
Mi moze teraz sie wszytko uklada jakby to soebie wymarzyla,ale poczatki wcale nie byly latwe…
Przyjechalam na pewny grunt( do mojego chlopaka, ktory byl tutaj juz dluzsza chwile)wiedzy na temat anglii zycia tutaj tez nie mialam malej, wiedzialam przynajmiej na poczatku jak sie odnalezc z dokumentami praca gdzie szukac dzwonic zalatwiac i co zalatwiac,zaplecze finansowe tez mialam niezle jak na poczatek…zarowno jak i poziom jezyka angielskiego …a jednak tak mna los pokierowal ze w pewnym momencie nie bylo latwo, i musialam zmagac sie z otaczajaca mnie rzeczywistoscia problemami i falszywymi ludzmi…teraz ptrze wstecz z pewnym sentymentem i duma ze poradzilam soebie przeszlam przez TO…
a zreszta do tej pory zapewne nie tylko ja ale i wielu z nas doswiadcza ciezkich, latwych albo nawet i zabawnych doswiadczen tu w uk.
nawet znam wiele przypadkow gdzie na poczatku poszlo bardzo gladko i wygodnie a schody zaczyly sie dopiero po pewnym czasie…wiec nie ma na to zadnej rady….
Pozdroweczka dla wszytkich
😀 😀 😀 😀 😀