Strona główna Działy Hyde Park Powspominajcie.. Powspominajcie..

fatamorgana
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Agata wrote:

jakie byly wasze pierwsze kroki na wyspach? czy bylo trudno, czy moze latwo i zabawnie? 😆

Było bardzo szczęśliwie, bo moja pierwsza praca i przybycie były zakontraktowane jeszcze w Polsce, w dodatku na koszt firmy (przelot i zakwaterowanie), a to dzięki wygranemu "castingowi". Byłem jednym z pięciu wybranych do pracy czyli jednym z pięciu szczęśliwców, którzy nie musieli o nic się martwić, bo nie dość, że praca była 50 metrów od domu, to jeszcze płacić musieliśmy tylko za …jedzenie. Cała reszta z rachunkami, transferem z lotniska i przelotem powrotnym opłacona była przez firmę.
Jednakże to był dopiero wstęp do prawdziwej, samodzielnej kariery w tym kraju…
Ale najważniejsze, że ominęły mnie największe problemy typowe dla nowych…Przyjechałem na tyle dobrze przygotowany, że nie było żadnych, typowych pytań jak zrobić i załatwić to czy tamto. No i nie byłem nigdy Januszem. To też jednak coś.
Każdemu życzę podobnie; szczęścia i rozsądku. Zwłaszcza , że jedno nie wyklucza drugiego…