Strona główna Działy Praca praca w hotelu w Leeds praca w hotelu w Leeds

gonia
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Agnest7 wrote:

holera jasna i nic nie mozna zrobic? zasuwam na barze 8h /dz. w kontrakcie mam 20h/tyg rszta nadgodziny-20h a stawka podstawowa 5.05. z czego nadgodzin nie rozliczają w pełni – 10 h przechodzi na nast.mc…mam dosc bo te 10h=to czego mi brak do konca mca a wypracowałam to…powinno sie cos z tym zroic pieprzone hotele ostatnio usłyszałam od managera ze powinnam liczyc do 10ciu lub nauczyc sie ze tu wszyscy sa usmiechnietymi aktorami-poszaleli czy co?

ja kiedys pracowalam w restauracji tez uslyszaalam od sweojego szefa(rodowitego anglika) teskt w stylu wazne by sie usmiechac…nic innego nie tak bardzo nie liczylo, nie wazne co by sie dzialo wazne by kazdy sie ladnie usmiechal i gral jakiegos glupka…
efekt: dlugo tam nie popracowalam…nie dlatego ze nie lubie sie usmiechac ale nie lubie robic dobrej miny do zlej gry…