Strona główna Działy Praca czy warto przyjechać do pracy w Leeds? czy warto przyjechać do pracy w Leeds?

#47278
jackyl
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
7sisters wrote:

O ile mi wiadomo, większość Polaków wyjeżdża za granicę z własnej i nieprzymuszonej woli i nikt nie zabrania im w każdym momencie wrócić do kraju. Naprawdę nie rozumiem jak można określać pobyt tutaj mianem konieczności. Co do "przykrej" – no cóż, nie zawsze wszystko jest usłane różami, ale to już zależy w głównej mierze tylko od nas.

W takim razie na jakich zasadach wyjezdza mniejszosc? 😉

I moze nikt nie zmuszac, ale jest cos takiego zwanego 'sytuacja zyciowa’ (osobista, zawodowa, finansowa, whatever), co czasem ma duzy wplyw na decyzje o wyjezdzie, jak rowniez na mozliwosci powrotu. Stad mysle mozna pobyt niektorych tu (i nie tylko tutaj) okreslic 'koniecznoscia’ – ale to juz od kazdego zalezy jak sobie swoja emigracje nazwie.. 🙂

Co do 'przykrej’ – bardziej patrzylbym od strony oderwania od rodziny/przyjaciol/znanej kultury/ulubionego monopolowego czynnego 24h.. tia, szczegolnie to ostatnie naprawde 'przykre’ potrafi byc.. ;))

a fatamorgana to moglby sam swoje poglady zaprezentowac na zachete zamiast sie tylko bawic w wodzireja kolka dyskusyjnego.. ;)))

pozdrawiam