Strona główna Działy Hyde Park ciekawy jestem gdzie się bawicie w weekendy? ciekawy jestem gdzie się bawicie w weekendy?

hoolslondon
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
underact wrote:

[b:c81e11c494]MK: nie administruje tym forum aczkolwiek troche mnie irytuje, wklejanie postow, we wklejone posty z wklejonymi postami, ktore zawieraja wklejone inne posty.

b. prosze nie robcie tego. OK?[/b:c81e11c494][/color:c81e11c494]

Myslisz sie totalnie co do mnie … Po pierwsze nie zamierzam stad nigdzie sie wynosic wiec juz twoja teza ze przyjechalem na chwile odpada, ja tu mieszkam i zyje i nie mieszkam po 12 osob tylko z moja kochana dziewczyna w uroczym mieszkanku.Nie obchodzi mnie gdzie on pracuje i jakim jest Chefem moze byc kimkolwiek nawet premierem,moze miec kupe kasy i kupowac sobie co chce, ja w Polsce rowniez organizowalem imprezy ale nie sportowe raczej podziemne:) nie mam dlugow w Polsce i nie zamierzam miec,nie jestem tez milionerem ale zyje mi sie tutaj bardzo dobrze i na bardzo dobrym poziomie, nie nawidze po prostu nietolerancji i chamstwa, widze ze twoj jezyk rowniez ostry ale bardziej konstruktywny wiec pochwalam. Nazywaj mnie jak chcesz dla ciebie moge byc januszem, dla mnie ty rowniez i co z tego?. Pracuje w Richmond Ice Cream jestem operatorem maszyny i kontroluje jakosc na lini, maszyna jest warta kupe kasy i w sumie to jeden wielki komp jesli juz mamy sie chwalic koles…Nie wiem co ty chcesz ode mnie ale jesli masz dobra prace i jestes dobrze ustawiony to az smiac mi sie chce ze mi tu probujesz ustawke robic jak kibol z WLKP. Nie obrazilem nikogo z WLKP chcialem tylko ripostowac do boyaxxx a ty traktuj to jak chcesz. MAsz cos jeszcze do mnie? jak nie to daj sobie spokoj, a propo specjanie zarejestrowales sie na forum zeby mi pogrozic? Spokoboy moze cala Poznan zarejestruj co? to ile osob planujesz na ustawke? moze jeszcze bedzie jak w fight club? a pozniej jeszcze z tego interes zrobimy?

sluchaj poprostu nie zachowuj sie jak baba na rynku czy jakis zniewiesciala ciota z glogowa tylko kiedy sie spotkasz ze spoxem/ nie w kilku ustawka tylko one to one face to face a propo jestes z glogowa prawda? 😡