Strona główna Działy Hyde Park ciekawy jestem gdzie się bawicie w weekendy? ciekawy jestem gdzie się bawicie w weekendy?

underact
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

SpokoBoyxxx:) wrote:

underact wrote:

SIWA wrote:

nawet nie sledze dugiego watku po tekscie "prostaku z WLKP".sama jestem z WLKP i nie sadze,zeby tu byli sami prostacy 😕 takie samo zageszczenie prostakow jak w calej posce 8) a jesli panowie chca sie obrazac i przy okazji innych to swiadczy o ICH poziomie inteligencji 😆

wiec kiedy to face to face??

BARDZO PRZEPRASZAM ze urazilem inne osoby z WLKP, nie bylo to moim zamiarem w ogole pisanie tutaj tez ale niestety pan boy xxx nie chce pisac na priva a tu sie odzywa:)[/quote] podobno nie chce na privat odpowiadac/ a dlaczego tam ma pisac/pytam?Ty zaczales te walke czy napisales na privat do mnie czy ogolnym na forum? ze kazesz mi odpowiadac na privat ponawiam pytanie tu publicznie nie na privat kiedy face to face jestes facetem spotkaj sie ze mna i przekonaj sie czy jestem prostakiem chlopcze i powiem ci ze nie tylko ja grzeje sie na ciebie obraziles wiecej osbob z WLKP .Kiedy konkrety?[/quote]\

grzeje — musze zagladnac do jakiegos slownika wyrazow obcych… a propo walke zaczales ty jesli kogos atakujesz to proste kto zaczyna ja tylko ripostowalem i pokazywalem ze mam inne zdanie, a ty sie zachwoujesz jak kibol w sumie to nim jestes wiec sie nie dziwie … co wezmiesz na spotkanie dobre grube drewno a moze cos ostrzejszego co??? tylko nie mow ze masz BMW? i czarne na dodatek….jak jest juz was dwoch to zbierz c ala druzyne zebyscie mogli mnie ladnie w chodnik wdeptac tak zeby zostal jakis mily znak.