Strona główna Działy Praca Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds? Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds?

7sisters
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Arek wrote:

WITAM. Dzięki że odpisałeś. Z tego co widzę to niewiele jest osób, które są gotowe na to aby komuś pomóc. Nawet jeśli chodzi tylko o to aby odpisać na forum. Czy Anglia tak zmienia ludzi??? Sad . Mam do Ciebie prośbę………. a mianowicie , czy mógłbyś mi przesłać na maila lub tu na forum , oczywiście w miarę możliwości i wiedzy jaką posiadasz, Nazwy i adresy agencji które zatrudniają polaków???. Napewno byłoby mi łatwiej . Nie będę błądził jak dojadę na miejsce. Myślę że wielu ludziom przyda się taka informacja. Jeszcze raz dziękuję . Może kiedyś będę miał okazję się odwdzięczyć. Acha , MAM NADZIEJę ZE NIGDY NIE DOPADNIE MNIE „ZNIECZULICA”
AREK
manual@op.pl
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

Hmm, jakby Ci to wytłumaczyć? To JEST pewnego rodzaju znieczulica.

Trudno pomóc każdemu Januszkowi który nie potrafi po angielsku zapytać nawet o drogę i nie śmierdzi złamanym funtem i który pcha się do obcego kraju jak do ziemi obiecanej. Bardzo często na dodatek taki Januszek będzie miał pretensje np. do kogoś kto wychodził mu wreszcie pracę w warehousie że zarabia tylko L5,05 kiedy w Polsce wszyscy mu mówili że będzie przynajmniej L20.

Ludzie którzy piszą na tym forum z reguły sami przeszli (i przechodzą nadal) nieliche cięgi i mocno musieli walczyć o to żeby tu zachować godność. Najczęściej skłonni są pomóc ale tylko kiedy sam delikwent umie coś z siebie wykrzesać i jest nadzieja że nie będzie na nich wisiał przez cały czas swojego pobytu w UK.

Być może cała sytuacja nie dotyczy Ciebie w żadnym stopniu, nie czuj się więc obrażony. Na przyszłość jednak pamiętaj że nawet Pan Bóg pomaga tylko tym którzy umieją pomóc sobie sami.