Strona główna Działy Hyde Park POSZUKUJEMY LUDZI Z WYZSZYM WYKSZTALCENIEM POSZUKUJEMY LUDZI Z WYZSZYM WYKSZTALCENIEM

Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Kaliko wrote:

No to Ja powiem tak, szukam ludzi ktorzy potrafia czytac przyszłośc, ktorzy osobiscie znaja swojego anioła stróża, wróża z kamieni, wyczuwaja energie miejsca i ludzi, ktorzy wiedza co znaczy nirvana no to chyba na razie wystarczy jakby jestem zainteresowana ilu takich przebywa w Angli:) moga miec miec przynajmniej tyle zawodow ile mam ja majac nie cale 30 lat:) acha no i takich jeszcze ktorzy potrafia wtapiac sie w tłum bez wzgledu na to gdzie przebywaja tak zeby nigdy ich nie wziął za Polaka no to wszystko.

Szukasz a tu pyk! i masz, oto ja,
1. przyszlosc swoja znam bardzo dobrze, moge nawet szczegol przytoczyc, wlasnie zaraz ide obiad robic,
2. z aniolem strozem jak kiedys ostro popilem to rozmawialem no to chyba znam ;),
3. ooooo wrozby za kamieni to moja najmocniejsza strona, szczegolnie lubie plaskie i zaokraglone,
4. z energia jest gorzej wyczuwam tylko lekkie brzeczenie przy slupach duzego napiecia, ale pracuje nad tym,
5. ludzi wyczuwam, hmmm… ale tobie o pot chodzilo ?? sprecyzuj
6. eeeee, wiem ale nie powiem,
7. zawodow w zyciu troche juz mialem, najbardziej zawiodlem sie jak… eh szkoda gadac.
8. w tlum bardzo dobrze sie wtapiam, ale tylko w nocy, tez pracuje nad tym

i to tyle, jestem do twojej dyspozycji. 😀