Strona główna Działy Hyde Park POSZUKUJEMY LUDZI Z WYZSZYM WYKSZTALCENIEM POSZUKUJEMY LUDZI Z WYZSZYM WYKSZTALCENIEM

Adrenalina
Participant

do Creativus: Będę z Tobą szczera ! Czytam to forum od dawien – dawna, szczerze niewiele nagłówków mnie interesowało. Zamiast strasznie się wszystkich radzić i wypytywać, wolę szukać u źródła: czyli dzwonie tam gdzie akurat potrzebuje i otrzymuje wiadomości z pierwszej ręki/ a nie,że ktoś coś gdzieś usłyszał i może wie,a może nie wie itd. Dlatego tego typu posty co, gdzie i kiedy niewiele mnie interesują. Natomiast już niejednokrotnie się zastanawiałam gdzie można spotkać ciekawych Polaków. Sama mam ukończoną uczelnie wyższą i chciałabym – tak jak to było w Polsce – móc pokonwersować z ludźmi którzy naprawde mają coś do powiedzenia/ od których można się czegoś nauczyć, bądź zwyczajnie ich słuchać. Post Michaela mnie zaciekawił , ponieważ tego jeszcze nie było na tym forum i nie jest to nic w rodzaju zwyczajowego na tej stronie PORADNIKA.
Podobne przemyślenia i zresztą doświadczenia odnośnie poznawania tutaj w Anglii ciekawych ludzi z którymi chcemy sie spotykać i mieć z nimi stały kontakt ma Fatamorgana. Wiec myśle, że tak naprawde to jest nas trochę i byłoby fajnie mieć mozliwości poznawania i takich ludzi.
Pozdrowienia