Strona główna Działy Hyde Park Czy mam jakies realne szanse? I czy sie oplaca!? Czy mam jakies realne szanse? I czy sie oplaca!?

dav22
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
JoeB wrote:

Dave – niewiem jak ci radzic – zalezy chyba jaka praca w banku polskim, i jak trudno bylo ci ja dostac. Gdy dobra praca, to raczej wez, dostan sobie troche doswiadczenia a pozniej zawsze mozesz znow szukac za granicach gdy chcesz. Tak samo – gdy bardzo trudno bylo ci to dostac, to nie opuszczaj za latwo. Mimo tego co ci przedtem powiedzialem – ulice tutaj nie sa brukowane zlotem, wiec przyjezdzenie to wcale nie bez ryzykow.

Praca jako Opiekun Klienta – najprosciej ujmujac polega ona na zdobyciu wlasnego „portfela” klientow i „opiekowaniu sie” nimi. Oczywiscie telemarketing i sprzedawanie uslug bankowych. plan miesieczny najczesciej wyglada tak:
*10 kont osobistych
*4pozyczki/kredyty okolicznosciowe
*10 kart bankomatowych lub kredytowych

dodatkowo nie ma premi. czyli wykonam plan lub go podwoje to zawsze dostane tyle ile mam w umowie. a jezeli nie wykonam planu…to ciecia. To taki system motywacyjny! miesiecznie 1500zl brutto – na reke jakies 1020zl! sielanka 🙁 pomijam ze dojazd do pracy dziennie 50km w dwie strony, praca o 8:30- do 17:30 weekendy i swieta wolne. szanse awansu – blizej nie okreslona.
praca dobra do zrobienia doswiadczenia dla mnie to nic wiecej jak „akwizycja” tylko ubrana w ten marketingowy belkot zeby lepiej wygladalo 🙁
Nie jest to praca moich marzen, tym bardiej ze nie jestem przekonany co do jakosci uslug tego banku..jego pozycja na rynku polskim jest delikatnie mowiac „cieniutka”…plany sprzedazowe wygorowane co do mozliwosci..same minusy…
. 😕 😕