Strona główna Działy Finanse Karty kredytowe, debetowe z banków w UK Karty kredytowe, debetowe z banków w UK

Darius
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Dziekuje Ci Radosc za wyczerpujace informacje.

Radosc wrote:

A przy okazji – Aby na pewno masz karte Solo?? Z tego co wiem, to banki odeszly od wydawnia tej karty juz kilka lat temu i zamiast niej wydaja Maestro powiazane bez posrednio z rachunkiem i umozliwiajace m.in. wlasnie placenie zagranica.

Mam na pewno Solo. Dostalem ja przy otwieraniu rachunku 5 miesiecy temu (nie widzialem zeby HSBC dawalo komus Maestro) a teraz w grudniu zlozylem wniosek o MasterCard, otrzymalem, zostala w UK – jeszcze z niej nie korzystalem.
Karta Solo placilem w sklepie w PL, jeszcze sprobuje w bankomacie i przedstawie Wam wyniki tej operacji 😕

Gienia wrote:

ja place w Polsce Mastercard bez problemu na zakupach,przeliczaja to po bardzo korzystnym niskim kursie dla mnie bez zadnej prowizji

Bez prowizji ❓ Z jakiego banku masz karte?
pzdr.