Strona główna Działy Hobby Thorgal i inne komiksy…i jeszcze kilka drobiazgów Thorgal i inne komiksy…i jeszcze kilka drobiazgów

Fiasko
Participant

mialam na mysli i jedno i drugie drogi podrozniku … zalezy o czym kto zechce podyskutowac… cRPG uwieeeelbiam ale uzalezniona nie jestem, a bez klasycznych RPG … nie jestem sooooba … SMEAGOLU… pan jest dobry …. NIE… NIE …. ekhm … tak, wlasnie objawia sie fakt ze juz dawno nie gralam…. WARIUJE!!! tzn nie wiem czy wariat moze zwariowac …. 😯 ale zostawmy to ;P
Wiec tym razem kilka slow o RPGach z prawdziwego zdarzenia 😉 Pierwszy raz z nimi zetknelam sie jako mala dziewczynka i razem z moja kolezanka ublagalysmy jej brata zeby nam pokazal 'te gre na wyobraznie’ no i sie zlitowal, i moja milosc do owych gier sie rozpoczela… Pozniej dlugo szukalam kogos kto by podzielal moja pasje… i znalazlam kilka osob ale co najwazniejsze zarazilam tym moja obecna przyjaciolke z ktora chodzilam kiedys na karate (teraz trenuje kung fu). Na obozie zimowym skombinowalysmy amatorska sesyjke z jeszcze inna kolezanka, prowadzona przez naszego wspolnego kolege … Wyobrazcie wiec sobie jak wygladala sesja z 3 babami 😛 phehehe ZENUA, ale byla? – a BYLA. 😉 Ja i Sawa (tak sie nazywa moja psia psiolka) oswiadczamy podczas ataku na nasza druzyne przez Olbrzymie Pajaki ze wyjmujemy bron – ja moj ukochaaaaany poltorareczny miecz a Sawa luk refleksyjny i nagle nastaje krepujaca cisza …. Lucyna?! A ty co robisz?! – pyta MG (mistrz gry), a co ona odpowiada?! ona, ktora tak bardzo chciala z nami zagrac, tak dlugo prosila bysmy ja przyjeli, co mowi?! – pisze smsa …. aaaaaargh!!
😕 tak na marginesie zabojczy sesemes to calkiem orginalny sposob zabicia pajaka w swiecie podobnym do D&D… musze kiedys sprobowac … to prawie jak zabojczy kawal z Monty Pytona …. Czytasz i umierasz … kazda osoba musialaby pisac po jednym slowie zeby nie przeczytac przypadkiem calosci 😛 i ciekawe czy musialby byc po niemiecku phehehehe no ale mniejsza z tym
inna sytuacja:
MG: Rozbijacie oboz i postanawiacie sie posilic …
Lucyna (zywo zainteresowana i niezwykle wczuta w swa role): Mhm …Z czym macie kanapki?!
Po tej sesji razem z sawa dostalysmy tzw. PIER hm hm hm ULCA i postanowilismy spac w szafie naszego kolegi … phehehe to byly czasy ;P
A pozniej juz niewiele mialam okazji grac, raz bylam na sesji jak juz wspominalam w Leeds ale to nie to samo… Najlepiej sie gra z przyjaciolmi…
Jesli ktos jest chetny to ja jestem do dyspozycji – do RPG zawsze gotowa 😉 z tym ze najpierw trzeba sie zgadac …
Ale poza papierowymu RPGami nie gardze takze figurkami, nigdy jednak nie bylo mnie stac na kolekcjonowanie, teraz czaje sie na sklepik z warhammer’em i wladca pierscieni, gdzie musze zrobic za jakis czas zakupy;) a takze lubie karty … nie, ja UWIEEEELBIAM karty … KAAAARTY …. (Kaaaawa … – ktos pamieta ten skecz Ani mru mru?) no a moja ulubiona talia jest THORGAL 😉 (mam dwie bo jak mailam jedna to z nikim grac nie mozna bylo) 😉 takze chetnie kogos naucze. Poza tym kocham zwykle karty (tysiac, remik) 😉 lubie krzyzowki i sudoku 😛 phihihi wszelkiego rodzaju lamiglowki i gry planszowe rowniez – ALIEN !!
Ale i tak zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu bedzie RPG 😉
Aye

A do Monty Pytona wracajac … Chyba po prostu napisze osobny post 😉

A inne sprawy o ktorych wartoby napomknac – MUD-y
Czy ktos z was w nie grywa? Pamietam ile czasu spedzilam wpisujac komendy na Arkadii 😉 A tak poza tym wogole rpg online jest godne polecenia, anglojezyczne Pirate Puzzlez bije konkurencje na leb … cuuudo, musze sobie to niebawem zainstalowac 😉 aye aye captain !! piraci byli super 😉 … i butelka winaaaaa

Nie wiem czy to dobrze tak duzo tematow zaczac na raz aleeee …. (uklad)
Chcialabym jeszcze wspomniec o komiksach online… byl kiedys taki smieszny komiks losux czy jakos tak … moja ulubiona postacia byl bocian mowiacy Ro, ro 😛 pff, ktos zna ten komiks? bo nie pamietam nazwy dokladnie i nie moge go znalezc a chetnie bym sie posmiala troche … moze nie jest to lektura ambitna ale jest przesmieszna, z tendencja co prawada do tzw. stanu – tak glupie ze az smieszne; ktokolwiek zna jakies linki do komiksow via net bede wdzieczna 😉 sajonarq’a