Strona główna Działy Czarna lista UWAGA juz w domu nie mozna byc bezpiecznym UWAGA juz w domu nie mozna byc bezpiecznym

daroo99
Participant

niedawno czytałam dość ostrą w tonie wypowiedz Camerona na temat imigrantów, bardzo mnie to zbulwersowało, to jest jego dalsze nienawistne szczucie na Polaków, pamiętam jego wypowiedz w PE, przy ustalaniu budżetu, kiedy to go kwestionował , gdyż jak mówił jego obywatele nie zgadzają się na większe wpłaty do budżetu UE, już wtedy można było wyczuć jego niechęć do krajów takich jak Polska, myślę że to o czym ostatnio jesteśmy informowani, jak traktowani są nasi rodacy nie jest optymistyczne, wiem również że nie wszyscy nasi obywatele zachowują się tak jak wymaga prawo dane kraju, ale to co się dzieje ostatnio nie napawa optymizmem, myślę że jest to celowe działanie władz w porozumieniu z prasą, robią wszystko aby zniechęcić Polaków do pozostania na wyspach, Anglicy to ślamazarne lenie, nie chce im się ciężko pracować, a Polacy są pracowici dlatego przedsiębiorcy wolą zatrudniać Polaków bardziej niż swoich, stąd tyle draństwa z ich strony