Strona główna Działy Finanse Jaka karte kredytowa? Jaka karte kredytowa?

Maciek1983
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
karonline wrote:

Sadie wrote:

Kazdy bank da ci karte kredytowa.
Gdzie masz konto?
Mysmy tez musieli miec kredytowa.
Poszlismy do HSBC, zalozylismy normalne konta…jak sie dowiedzieli ze pieniadze na depozyt i tak mielismy to karte kredytowa dali za przeproszeniem natentychmiast 🙂
I w sumie dobrze bo juz sie kilka razy przydala.

Nie kazdy bank da ci karte kredytowa, nawet twoj wlasny pewnie ci odmowi jesli masz slaba historie kredytowa badz jestes self employed. Dlatego wtedy trzeba aplikowac o karty do budowania historii kredytowej typu Capital one, ta dostaniesz na na pewno, mozna tez sprobowac Barclaycard. Nie warto na sile aplikowac o karty w bankach jesli podejrzewamy ze moga nas odrzucic, bo kazda odrzucona aplikacja obniza credit rating. banki maja wieksze wymagania co do aplikantow niz instytucje pozabankowe[/quote]
no wlasnie moj bank mowi ze nie maja jeszcze dla mnie oferty i musze czekac, paranoja, mam u nich konto od poczatku czyli dwa lata, od poczatku stale wplywy moja pensja co miesiac mojej zony co tydzien a mimo to musze czekac na oferte hehe, troche to smieszne. lloyds jest ogolnie ciezki jezeli chodzi o takie rzeczy, bo moja kolezanka otwierala w barclays i odrazu dostala overdraft a po 2 miechach wyslali jej oferte karty, zmienilbym bank ale to tez podobno zle wplywa na moja historie, tu juz mam 2 lata co by nie bylo.