Strona główna Działy Finanse Jaka karte kredytowa? Jaka karte kredytowa?

karonline
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Maciek1983 wrote:

Planuje kupic dom, tzn wziac w kredyt, potrzebuje miec karte kredytowa zeby zbudowac sobie historie, ale nie mam o nich zielonego pojecia, a jak czytam regulaminy to jeszcze bardziej nie wiem o co chodzi…jakich uzywacie, mozecie jakas polecic? potrzebuje jej tylko do historii, nie lubie kredytow, pozyczek, zycia na kreche, uznaje tylko pozyczke na dom, zadnych innych, wole jezdzic autem za 500 funtow niz za 10 tys nakreche,ale nie mam wyjscia, jak zapne kredyt na dom to karte kasuje…do wyborow juz sie zglosilem, natomiast karty nie chcialem, ale chyba nie mam za bardzo wyboru…powiedzmy ze bede nia robil zakupy, placil za paliwo, na koniec miesiaca albo zaraz po kilku dniach splacal cale zadluzenie, nie chcce splacac tylko minimum, ale calosc zadluzenia, i w nast miesiacu to samo…planuje kupno domu w przyszle wakacje jak wszystko pojdzie dobrze, wiec mam rok…acha czy to wystarczy moze ktos sie orientuje?. z gory dzieki za odpwiedzi

Capital One na pewno dostaniesz, ma wysokie oprocentowanie ale jesli bedziesz splacal calosc to to nie ma znaczenia. Ale czy uzywanie samej karty kredytowej przez rok wystarczy bys dostal mortgage – tu nie bylabym taka pewna, na historie kredytowa wplywa m.in to jak czesto sie przeprowadzasz, czy jestes na electoral roll, w jaki sposob zarabiasz i masz placona pensje i wiele innych czynnikow.