Strona główna Działy Hyde Park BITE-ME Godziny otwarcia co uwazacie? BITE-ME Godziny otwarcia co uwazacie?

dorcia198282
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
kunegunda wrote:

nie moj interes nie ja sie mam tym przejmowac

Kunegunda … Facecie, Kobieto ,czymś innym jesteś …
Wydaje mi się, że jesteś bardzo spokrewniony z Fatamorgano … taki zapyziały gościu, brakującemu "jaj" a forum było jego jedynym życiem. Zupełnie jak Ty.
Mam pytanie …
jak jesteś taki zajebisty anglojęzyczny człekiem ( bo nie pomocnym człowiekiem ) po jaki chuj tu się udzielasz … masz fora angielskie, walijskie oraz inne nacje nie spokrewnione z Polską, po co się TU udzielasz…? ZAMILKNIJ…SPADAJ… a większość odwiedzających tutaj ludzi będzie Ci wdzięczna …
Czasami " polaczki" mają pytania i chcą konkretnych odpowiedzi … odpowiadajmy im i pomagajmy a nie tylko śmiech z nich , z nas … każdy tu przyjechał za pracą, a jaka się trafiła taka jest.
Każdy kto jest imigrantem nigdy nie będzie prawdziwym "anglikiem" … zawsze będziemy obcy