Strona główna Działy Finanse Rozliczony z podatku – przelew z formie depozytu Rozliczony z podatku – przelew z formie depozytu

thomas1
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
maxys1992 wrote:

Witam serdecznie,mam pewien problem a wlasciwie pytanie.Mianowicie dostalem rozliczenie z hmrc,ze dokonalem nadplaty podatku i zostalem rozliczony na pewna kwote.kwota wplynela do mnie na konto lecz mam ja w formie depozytu. Posiadam konto w Lloyds TSB.Pieniadze sa lecz nie dostepne. przelew juz jest na moim koncie od 3 dni. Czy to oznacza ze pieniadze moj bank przetrzymuje? musze jeszcze czekac na odblokowanie mojego przelewu? Nie bardzo rozumiem przelewu w ramach depozytu.Prosilbym o objasnienie zaznajomione osoby.Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Ty chciales przelew Revenue Przeslal czek na twoje konto i musisz czekac jak powiedzieli 5-6 dni i pieniadze sie pojawia na twoim koncie jako dostepne weekendy nie wliczaja sie w dni pracujace