Strona główna Działy Dziecko benefity benefity

sylwia
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
tojamagda wrote:

Ty, kunegudna, debilu… a kto wkleil posta na stronke sale? czyli tez wolisz darmoche od luksusu 😀 ja tam ubustwiam PRIMARK- BOLI CIE TO???

oczywiscie glos musiala zabrac zona kunegundy Sylwia…
[!!cenzura!!] cie obchodza moje ambicje, lepiej siedz sobie cicho w swoim banku niz krytykuj zycie innych. co cie to obchodzi??? jedni wola tak, drudzy inaczej, i co dalej masz z tym problem??? bla, bla, bla,,, ze reprezentujemy Januszy ipt… zygac sie chce czytajac te wasze wypociny, powtarzajace sie bzdury, integrowanie w zycie innych! Po [!!cenzura!!] wam to? czy dzieki temu wasze zycie staje sie jeszcze bardziej beznadziejne? Usiadzcie cicho na swoich dupach, zajmijcie sie dziecmi, przestanice zazdroscic innym darmowej pomocy a wasze zycie stanie sie lzejsze! I zakonczcie sprawdzanie forum co 5 min, macie niestety dzieci, spedzajcie z nimi czas!

I zaraz zaczna sie nic nie znaczace, te same nudne riposty ze strony sylwi i kunegundy.
Zobaczcie firumowicze kto sie teraz bedzie wypowiadal….. DEBILE!!!

nO DAWAJCIE, czekamy na wpisy 😀

Ej Madzia wyluzuj ja tez lubie Primark , im wiecej szmat mam w szafie tym lepiej 8)

I ja nie wiem co ty mnie tak kumasz z Kunegunda 😯 goscia na oczy nie widzialam , a co do twych ambicji nie interesuja mnie wcale bo po twych postach widac calkowity ich brak wiec nie ma niczego tam godnego zainteresowania 😆 Zmien swoj jezyk bo po nim widac ze krowie spod ogona wypadlas i z jakies wiochy zabitej dechami z PL przyjechalas , ja cie nie wyzywam wiec troche oglady i oddychaj zanim wpadniesz w swe emocje i zaczniesz pisac glupoty.
Co do mych dzieci dziekuje za troske ale maja sie dobrze nie zaniedbuje ich cala 4 ma sie swietnie . tak na marginesie moja 12 letnia corka czytala twe wypociny i tylko zrobila takie 😯 oczy .

AAA co do benefitow takie osobami jak ty nazywa poprostu leniami i wyludzaczami i tyle na ten temat.
😐