Strona główna Działy Dziecko benefity benefity

tom79
Członek

i dalej.

– czarny dzien kiedy panstwo przestanie wydawac benefity?? to znaczy ze system padnie, (hiszpania, wlochy) lub wybuchnie wojna. to wtedy nie bedzie taz pracy dla ciebie. wszystko sie moze zdarzyc, dlatego sie planuje, inwestuje ( rownierz w dzieci poprzez benefity, ich edukacje) abysmy byli madrzejszym spoleczenstwem i gospodarzyli lepiej. czyli ogolnie – polityka. ale to jest proces, dlugofalowy, nie jednorazowa akcja.

odkladajac dodatki na studia dla dzieci bede mu w stanie pomoc, a nie je sfinansowac. sa rozne formy finansownia studiow. jak praca w weekendy, grant naukowy, stypendium. mnie stac odkladac benefity na przyszle ksztalcenie mojego dziecka, ktos inny wyda je na dodatkow lekcje juz teraz ktore pomoga jego dziecku zdobyc stypendium lub grant, sa rozne formy. kiedy moje dzieci pojda na studja ja caly czas bede zarobkowal ( bo nie bede czekal do 50 roku zycia jak ty mi radzisz)i bede wstanie pomoc.

myslisz ze jak zostana zlikwidowane dodatki to przestana sie rodzic dzieci???
( w polsce rodzinne wynosi 50 pln, a to sie rowna rownemu zeru. a dzieci na ulicach sa).

szok, szok, szok….napisz mi ile ty masz lat?