Strona główna Działy Dziecko benefity benefity

tom79
Członek

po pierwsze:

– branie benefitow.
co to znaczy? samo sformulowanie jest juz chore. benefity sa ci oferowane ( za kazdym razem jak drukujesz sobe ogloszenie o prace w job centre masz informacje na dole ze mozesz i powinienes aplikowac), sa nie po to aby ludzia zamknac mordy tylko pomoc im w ksztalceniu dzieci, bo jak juz bedziesz mial dzieci to zrozumiesz ze to nie jest latwe. majac benefity mozesz zrezygnowac z pracy w soboty i overtaimow 5 razy w tygodniu. i to maja na celu benefity, abys swoj czas wolny poswiecil dziecia, ich wychowywaniu i ksztalceniu. benefity sz czescia polityki prorodzinnej, ktorej ty rownierz nie rozumiesz, bo dla ciebie beneficiarz kojarzy sie z menelem z polski, i tej polityki nie rozumie polski rzad rownierz, demografia jest dziedzina nauki ktora zbyt wielu pomija. przestan patrzec na swiat majac w siadomosci polskie realia, bo zastygles.

-ja ci pisze ze lokuje srodki z benefitow tylko i wylacznie w przyszlosc moich dzieci a ty mi piszesz ze to ma sens tylko wtedy jak pracuje w fabryce, przejadam benefity i szukam polskich sklepow…ludzie…bo taki sobie ustalilem max mozliwosci????????a we wtorek rano mnie olsnilo i postanowilem zadbac o dzieci i ich przyszlosc zamiast kupic nowy telewizor z ich pieniedzy, bo takie przecie mam wedle ciebie zalozenia i mozliwosci??
jakie ty masz wyksztalcenie? co czytasz? co widziales? ile masz lat? jak sie nazywa wiocha z ktorej sie tu teleportowales?

zanim wypowiesz sie o czymkolwiek zastanow sie, poszperaj, postaraj sie zrozumiec system, jakie ma cele i czemu ma slozyc. jestes swiadom ze zarabiajac 45 tys rocznie ciagle dostaniesz dodatek na dziecko?? zastanow sie dlaczego, skoro przy takiej kwocie stac cie na wszystko….

tagedia, stanowisz tragedie tego jak mozna nie rozumiec spraw ktore cie otaczaja tylko dlatego ze wmowiles sobie jakis swiatopoglad i w nim trwasz przekonany ze jest wlasciwy. zawisc, zawisc cie zabjie.

i podsumowanie:

aplikowanie po benefity ma sens wtedy, i tylko wtedy jesli zapierdalasz w fabryce, i stanowi to twoj cel i ambicje zyciowa, i swoj wolny czas po pracy spedzasz na szukanie polskich sklepow.

napisz troche wiecej o sobie to moze zuci to troche swiatla na twoja wypowiedz.

absolutnie cie nie pozdrawiam