Strona główna Działy Praca Polscy koordynatorzy w agencjach Polscy koordynatorzy w agencjach

kalimera1959
Participant

Oczywiscie ,ze powino sie pytac.Moze sa tu ludzie ,ktorzy pomoga,a nie tylko glupie docinki,nie zwiazane z tematem.Zauwazylem ,ze duzo ludzi chce sie dowartosciowac.Jaki to jeden z drugim jest cool.ma prace,a "Janusze" szukaja.
Praca dzisiaj ,jest jutro nie ma.Mam kolege ,mial prace do wczoraj,na wozku.Pracowal ktorys tam dzien z rzedu,po 12 godzin i wczoraj ,moze z przemeczenia uderzyl tym wozkiem w drzwi-juz nie ma pracy.

Nie wierz tez tym co pisza ,ze tzw."polskie "agencje sa zle,albo gorsze od angielskich.Ja mam wrecz inne doswiadczenie i ja uwazam ,ze drugim narodowym sportem po futbolu w Angli jest oszustwo i zlodziejstwo.
Tak obiecywac,oszukiwac jak anglicy w agencjach to nikt nie potrafi.Polak,polka w wiekszosci przypadkow powie ,ze praca jest ,albo nie ma.Anglik obiecuje gruszki na wierzbie,ze zadzwoni ,ze juz jutro -naprawde ,przekonasz sie to nie oddzwoni,nawet Twoja aplikacja sie zawieruszy,a CV juz dawno wyladowalo w koszu.