Strona główna Działy Hobby Wakacje w Portugalli w Algarve Wakacje w Portugalli w Algarve

Marcin-Lech_Poznan
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Mrs_Ruskin wrote:

A poza tym co jest zlego w jechaniu samemu na urlop. Ja wlasnie z takowego wrocilam i mialam extra wakacje, gdzie robilam co chcialam… Zwiedzalam, wylegiwalam sie na plazy, nawet sama poszlam na impreze. Nikt mi nie marudzil ze nie chce isc tam czy tu, nie musialam z nikim chodzic na kompromisy, poznalam troche ludzi i bylo wspaniale. I tez bylo to spowodowane rozpadem zwiazku. Spedzilam piekny tydzien w Barcelonie w doborowym towarzystwie samej siebie 😉 Polecam. Dobre okolicznosci do emocjonalnego ogarniecia sie po zerwaniu i do nabrania dystansu do minionych wydarzen.

Widzisz, kobiety inaczej podchodza niz faceci. Bardzo sie ciesze ze wypoczelas sama i odeszlas od tematu. Ja niestety nie umiem tak. Wiem ze jak bym pojechal sam na wakacje to komu bym zaimponowal? Kto by mi zrobil zdjecie w pokoju? Do kogo bym sie przytulil patrzac na gwiazdy. Z kim bym cieszyl sie widokami i widzial zachwyt w kobiecych oczach z powodu nowego krajobrazu. Poprostu nawet nie mam ochoty bo wiem ze by to mi nie sprawilo zadnej przyjemnosci a jak widzialbym jeszcze innych chodzacych za reke to bym dostal kurwicy z zazdrosci. Sorry ale taki jestem 😳